Сучасна американська преса

Формат: pdf/djvu
Язык: Украинский
Сканирование/обработка: AbsurdMan/kamenkapenza

В «низ! розповщаеться про буржуазну пресу США, про методи и роботи i прийоми обману трудящих, даеться стисла характеристика головних американських газет, журнал!в, телеграфних агентств i радюстанщй. Коротю дан! знайде читач також про деяких американських буржуазиях журналклтв.
Основна чабтина книги присвячена висв!тленню д!яль-Hocri прогресивно! перюдики США. В ней розкриваеться зм!ст i характер боротьби демократичних сил Америки та ix преси протягом останщх сорока рок!в.
Книга розрахована на масового читана. Вона може бути використана студентами i викладачами факультете журналктики, слухачами парпйних пшл, {стариками, фмологами, аптаторами i пропагандистами, прак-тичними пращвниками радянсько! преси i вс1ма тими, хто щкавиться станом сучасно! культури Сполучених Штатiв Америки.