Історія середньовічного Сходу. Тематична хрестоматія

ISBN: 966-06-0098-4
Язык: Украинский
Качество: хорошее

Книга является первой в отечественной историографие тематической подборкой первоисточниковых материалов по истории народов и цивилизаций средневекового Востока. Тематически согласованная с вузовским учебным пособием «История средневекового Востока: Курс лекций» (Киев, 1997), хрестоматия будет служить документальной базой для проведения практических и семинарских занятий по нормативной дисциплине «История средневекового Востока». Методические советы к каждой теме подаются с учетом новых подходов в понимание исторического процесса.
Для студентов высших учебных заведений.

Книга є першою у вітчизняній історіографії тематичною збіркою першоджерельних матеріалів з історії народів і цивілізацій середньовічного Сходу. Тематично узгоджена з вузівським навчальним посібником «Історія середньовічного Сходу: Курс лекцій» (Київ, 1997), хрестоматія слугуватиме документальною базою для проведення практичних та семінарських занять з нормативної дисципліни «Історія середньовічного Сходу». Методичні поради до кожної теми подаються з урахуванням нових підходів до розуміння історичного процесу.
Для студентів вищих закладів освіти.