Історія України від діда Свирида. Книга 2

Автор: GYGLEBOOKS от 20-07-2019, 17:10, Коментариев: 0

Название: Історія України від діда Свирида. Книга 2
Автор: дід Свирид
Издательство: К.: Сілаєва О. В.
Год: 2017
Формат: djvu
Для сайта: LitMy
Язык: украинский

новий скан

Друга книга серії «Історія України від діда Свирида» українського блогера, відомого в соціальній мережі Фейсбук під ім’ям «Свирид Опанасович», охоплює період від середини XI до кінця XIV століття. Написана у дотепній і легкій манері, однак, з увагою до історичних деталей та з глибоким аналізом причинно-наслідкових зв’язків. Тому може використовуватися як достовірний варіант історичного матеріалу не тільки для всіх, хто цікавиться історією, а й для учнів і студентів. Особливістю авторського жанру є оживлення історичних героїв в форматі діалогів та залучення читачів до аналізу історичних подій. У другій книзі автор продовжує свою розповідь про події, які відбувалися на території сучасної України й далеко за її межами від часів Ярослава Мудрого до битви на Синіх Водах включно.

Вторая книга серии «История Украины от деда Свирида» украинского блогера, известного в социальной сети Фейсбук под именем «Свирид Афанасьевич», охватывает период с середины XI до конца XIV века. Написанная в остроумной и легкой манере, однако, с вниманием к историческим деталям и с глубоким анализом причинно-следственных связей. Поэтому может использоваться как достоверный вариант исторического материала не только для всех, кто интересуется историей, но и для учеников и студентов. Особенностью авторского жанра является оживление исторических героев в формате диалогов и привлечения читателей к анализу исторических событий. Во второй книге автор продолжает свой рассказ о событиях, которые происходили на территории современной Украины и далеко за ее пределами от времен Ярослава Мудрого к битве на Синих Водах включительно.