Автор: Carumba от 21-08-2016, 22:52, Коментариев: 0

Категория: КНИГИ » ИЗУЧЕНИЕ ЯЗЫКОВ

English Flash cards. Opposites /  Демонстрационные карточки по английскому языку. АнтонимыНазва: English Flash cards. Opposites / Демонстрационные карточки по английскому языку. Антонимы
Автор: Дольна О., Вознюк Л., Маслюк Т.
Видавництво: Підручники і посібники
Рік: 2006
Формат: jpg
Сторінок: 32
Розмір:  26.9 Мб

Комплект демонстрационных карточек для начальной школы по теме "Антонимы".

Комплект карток сформовано відповідно до чинної програми з вивчення англійської мови у початкових класах. Він містить 32 картки й охоплює передбачений програмою лексичний матеріал за темою «Протилежності», що вивчається у 1-4 класах.
На картці міститься кольоровий малюнок і надписи малинового та синього кольору. Виразні, промовисті, дотепні малюнки привернуть увагу дітей, зацікавлять їх.
Картки будуть корисні учителям для роботи на усіх етапах уроку: для пояснення нового матеріалу, закріплення навчальних досягнень та повторення вивченого.

Завантажити:
Turbobit
Depositfiles

English Flash cards. Opposites /  Демонстрационные карточки по английскому языку. Антонимы English Flash cards. Opposites /  Демонстрационные карточки по английскому языку. Антонимы